Fot. Kamila Zarembska-Szatan

05.10.2018 06:21

Nowe godziny Punktów Informacyjno-Doradczych ds. Jakości Powietrza

Punkty Informacyjno–Doradcze Wydziału ds. Jakości Powietrza przy ul. Wielickiej 28a, al. Powstania Warszawskiego 10 oraz na os. Zgody 2 w dniach od 5 do 10 października wydłużają godziny przyjmowania stron.

Z uwagi na fakt, że w piątek, 5 października zostanie zakończony nabór wniosków o udzielenie dotacji w ramach "Programu termomodernizacji budynków jednorodzinnych dla Miasta Krakowa" oraz w związku ze zbliżającym się ostatecznym terminem składania wniosków rozliczeniowych na zmianę systemu ogrzewania z węglowego na proekologiczne oraz na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i pomp ciepła), który upływa w środę, 10 października Urząd Miasta Krakowa podjął decyzję o wydłużeniu czasu pracy Punktów Informacyjno-Doradczych Wydziału ds. Jakości Powietrza.

Punkty będą czynne w następujących godzinach:

tabela

Ponadto informujemy, że dokumenty można składać także:

  • w POM mieszczącym się w Galerii Bronowice w godz. 10.00-18.00;
  • w POM mieszczącym się w Galerii Bonarka City Center w godz. 10.00-18.00;
  • w POM mieszczącym się w Centrum Handlowe Serenada w godz. 10.00-18.00;
  • we wszystkich pozostałych Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa zgodnie z godzinami ich pracy lub przesyłać na adres Wydziału ds. Jakości Powietrza UMK, al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków. Za termin złożenia rozliczenia uważa się datę stempla pocztowego.

Przypominamy, że wnioski rozliczeniowe należy złożyć do środy, 10 października.  Niezłożenie dokumentów rozliczeniowych, bądź złożenie ich po wyznaczonym terminie, skutkować będzie odmową wypłaty dotacji.

Powrót
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.