Fot. ZIS

27.07.2018 06:55

Weź udział w akcji „BiegamBoLubię”

W sobotę, 28 lipca, pobiegnijmy ponownie w ramach akcji „BiegamBoLubię”! Bezpłatne zajęcia na bieżni, w ramach akcji rozpoczynają się o godz. 9.30, na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Szkolnego Wschód Kraków, na os. Szkolnym 39.


Zajęcia "BiegamBoLubię" są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów lekkiej atletyki. Podczas zajęć, oprócz treningów biegowych, wykonywane są różnorodne ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, gimnastyczne. Program zajęć jest dostosowany do uczestników i nastawiony na osoby o różnym poziomie zaawansowania (głównie na osoby początkujące).

W zajęciach uczestniczyć mogą osoby powyżej 16. roku życia. Młodsze natomiast muszą być pod opieką dorosłych.

Wszystkie treningi rozpoczynają się od rozgrzewki, natomiast temat głównej części zajęć sportowych realizowany jest na podstawie publikowanych porad treningowych. Przebieg zajęć jest jednak inny w każdym miejscu, zależy to od pomysłu i inwencji prowadzących.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wychowanie przez Sport. Akcja stadionowa "BiegamBoLubię" jest najbardziej znanym projektem Fundacji - realizuje ona również inne działania promujące aktywność fizyczną dzieci i młodzieży. W Radzie Fundacji zasiada m.in. Artur Partyka - wicemistrz olimpijski w skoku wzwyż (1996).

Szczegóły na temat imprezy można poznać odwiedzając stronę internetową: biegambolubie.com.pl

Powrót
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.